STRONA

Nick: Sebix
Imię: Sebastian
Rola: Administrator | Założyciel
Poznałem Martę: 12.07.2014 (Kołobrzeg)
O sobie: Zaraz po castingu do programu X FACTOR, wpadłem na pomysł założenia strony poświęconej Marcie. Chciałem aby to ona osobiście powiedziała, co myśli o moim pomyśle, dlatego napisałem do niej na facebooku. Niestety odpowiedzi nie otrzymałem do dnia dzisiejszego, co jest zrozumiałe, ponieważ w tamtym okresie na fan page’u, skrzynka była zapchana od wiadomości fanów. Nie poddałem się, napisałem do oficjalnego FanClubu na facebooku, który miał zgodę na utworzenie od Marty. Na początku mój pomysł był odbierany sceptycznie, jednak po kliku dniach połączyliśmy się i tak powstała strona M-Bijan.pl ! Również jestem odpowiedzialny za powstanie naszego instagramu. Prócz tego miałem przyjemność wystąpić w debiutanckim teledysku Marty do singla „Poza Mną”

 

 

 ***

Nick: Behind
Imię: Adriana
Rola: Redaktor
Poznałam Martę: 22.08.2014 (Augustów)
O sobie: Na talent Marty natrafiłam stosunkowo późno, ponieważ pierwszy raz usłyszałam ją w spocie reklamowym IV edycji X Factora. Jednak już wtedy jej głos momentalnie mnie urzekł, znalazłam jej autorskie piosenki na YouTube, a reszta potoczyła się bardzo szybko. Do załogi OFC dołączyłam poprzez nabór, który odbywał sie na początku lipca. Od tamtej pory zajmuję się prowadzeniem strony, fanpage’a i konta na instagramie. Wszystko to sprawia mi ogromną radość, ponieważ robię to z pasją. Pomogło mi to nie tylko spełnić marzenie i zobaczyć się z Martą, ale też poznać masę innych wspaniałych ludzi.

 

 

 ***

Nick: Trucker
Imię: Łukasz
Rola: Redaktor
Poznałem Martę: 24.05.2014 (Warszawa)
O sobie: Uwielbiam polską muzykę. Sam jestem po szkole muzycznej i gram na fortepianie oraz perkusji. Od dawna prowadzę własny kanał YT oraz kilka stron na FB m. in. o muzyce. Postanowiłem wykorzystać swoje doświadczenie zgłaszając się do ekipy. W OFC jestem odpowiedzialny za wszelkie aspekty multimedialne. Wpadłem na pomysł założenia kanału MartaBijanTV na który nagrywam wywiady z Martą oraz relacje z jej koncertów. Robię także sesje zdjęciowe na potrzeby fan page-u oraz strony m-bijan.pl. Jeżdżenie za Martą na koncerty, tworzenie wywiadów i w przyszłości innych materiałów uważam za fantastyczną przygodę i możliwość poznania mnóstwa nowych ludzi.
odsłon | online

SKOPIUJ FRAGMENT KODU