NEWS

22 Sierpień 2018 | Kategoria: album

Właśnie wystartowała przedsprzedaż debiutanckiego albumu Marty pt. „Melancholia”. Już teraz możecie zamawiać fizyczną wersję na stronie Empiku, do której przeniesiecie się już po kliknięciu tutaj. Koszt albumu w preorderze to 36,99zł. Jeśli zamówicie longplay już teraz, otrzymacie go w dniu premiery, czyli 21 września! Warto dodać, że płyta po 24 godzinach od startu preoderu, znalazła się na 16 miejscu zestawienia bestsellerów Empiku! Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na premierę.

Poniżej prezentujemy wstępny opis albumu.

Autorski materiał Marty Bijan to muzyka nawiązująca do artystycznego popu, utrzymana w melancholijnej stylistyce. Dźwięki pianina, mroczne syntezatory, nostalgiczne teksty i pełny emocji wokal – oto, co może Wam zaoferować. Gdyby mogła, zamieszkałaby w kinie, gdzie spędza każdą wolną chwilę. Studiuje film w Warszawskiej Szkole Filmowej i obiecuje, że nakręci kiedyś dobry polski horror. Robi też zdjęcia, inspirowane właśnie filmami grozy. Czasem popełni jakiś wiersz czy opowiadanie. Ma trzy małe, ale nie proste marzenia – wydać w swoim życiu płytę, książkę i zrobić film.
W swojej debiutanckiej płycie Marta osobiście zwraca się do słuchacza, publikując specjalny list, w którym wyjaśnia charakter swoich utworów, podaje ich chronologię (powstawały 7 lat) i wyjaśnia tytuł płyty. Zapoznaj się z nią w samotności – radzi Artystka – przy zgaszonym świetle, a jeśli uda Ci się przebrnąć przez nią od początku do końca, wyjdź do ludzi, obejrzyj komedię i zapomnij o niej. Aż do następnego napadu melancholii.”

odsłon | online

SKOPIUJ FRAGMENT KODU